האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שיקום וחיזוק מנהרות על פי תקני איכות ובטיחות מחמירים

שיקום מנהרות

כדי לראות את האור בקצה המנהרה יש לעבור בתוכה. כשנהגים נוסעים בקטע כביש העובר בתוך מנהרה, אשר לא אחת ניצבת מעל גשר, הם רוצים לדעת, כי הקרקע שמתחת לגלגלי המכונית וכיפת המנהרה מעל גגה חזקים ויציבים.

חברת אבישי בניה ושיקום מציעה שירות מומחים בתחום שיקום ושיפוץ מנהרות כמו גם בתחום שיקום גשרים וחיזוקם. ברשות החברה ידע, אמצעים וכוח אדם מקצועי הנדרש לביצוע פרוייקטים מורכבים המחייבים עמידה ללא תנאי בתקני איכות ובטיחות מחמירים ביותר.
ברזומה שלנו מנהרות משוקמות ומשופצות, אשר אין-ספור מכוניות עוברות ושבות בהן מדי יום בביטחון מלא. תכנון וביצוע הנדסיים מדויקים ושימוש בחומרים איכותיים וייעודיים לחיזוק מנהרות מהווים ערובה לחוסנן של המנהרות ולעמידותן לאורך שנים.

שיקום מנהרות מתבצע לאחר סריקה ובדיקה יסודית וקפדנית ביותר של מצבן, תוך מחויבות לעמידה בלוח זמנים שנקצב לביצועה בכלל ולסיומה בפרט של עבודת השיקום והשיפוץ.
עם אנשי החברה נמנים אדריכלים, קבלנים, מנהלי עבודה ואנשי ביצוע מיומנים ובעלי ניסיון בשיקום מנהרות ובשיפוצן.

מכוניות רבות עובדות מדי יום בתוך מנהרות המצויות בעורקי תנועה מרכזיים וראשיים, לכן נדרשת תחזוקה מתמדת שלהם ברמה הגבוהה ביותר הנדרשת והמצופה. על מנת לבצע שיקום מנהרות הלקוחות לא יכולים להרשות לעצמן לקבל שירות מגורם שאינו מקצועי ואינו מנוסה מספיק.
אשר על כן אנחנו, חברת אבישי בניה ושיקום, מתכבדים להציע לכם את שירותיה של חברה מקצועית, אמינה, העובדת בשקיפות מלאה מול לקוחותיה ומספקת להם כל מידע נדרש ומבוקש, מתוך הבנה מלאה של הצורך ושל הרצון לסיים את עבודות השיקום במהירות הרבה ביותר האפשרית מבלי לפגוע ולגרוע, חלילה, מיסודיות העבודה ומהגימור המוקפד שלה.

 

הנה אנחנו- כאן ועכשיו:

אבישי בניה ושיקום
כתובת: העמל 5 ת.ד 211
יבנה 10118
טלפון: 08-9332324
פקס: 089331330
avishayltd@gmail.com


תודה על בחירתכם בנו. הבחירה שלכם לא רק מחמיאה לנו היא בעיקר מחייבת אותנו. המחויבות שלנו מניעה אותנו  לא רק לשאוף למצוינות אלא להשיגה הלכה למעשה.