האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שיקום מבנים ושחזור כתוצאה מהתיישנות, שחיקה או פגיעה

שיקום מבנים

בשונה מעבודת שיפוץ רגילה, שיפוץ מבנים מחייב מקצועיות, מיומנות והקפדה יתרה על גימור מלוטש. שיקום מבנים הוא הרחבה והעמקה של שיפוץ חיצוני ופנימי שלהם.

חשוב לציין ולהדגיש, כי גם כאשר מבוקשת או נדרשת "רק" עבודת שיקום חיצוני של מבנה, יש להקפיד כי הוא ייעשה בהתאם למפרט הטכני של הבניין כדי לא לפגום, חלילה, במבנה ועל מנת לא לגרוע מאיכותו.

על פי רוב, כאשר מדובר בשיקום מבנים, מדובר על צורך בשיקום בטון, ברזלים וקונסטרוקציה. תהליכי שחיקה ובליה טבעיים, קל וחומר פגיעה חיצונית במבנה, עלולה לחייב שיקום הכולל תיקון יסודות, קורות ועמודים, תיקון בברזל ובבטון. שיקום יסודי זה חייב להתבצע תחת פיקוחו והשגחתו של מהנדס קונסטרוקטור.

חברת אבישי בניה ושיקום מעמידה לרשות לקוחותיה ולשירותם אנשי מקצוע מהמעולים בתחומם: אדריכלים, קבלנים, מנהלי בנייה, וצוות מנוסה המבצע את עבודות השיקום בפועל, בשטח.

החברה מייעדת, מייחדת ומקצה לשם כך ציוד הנדסי ומכאני חדשני ומשוכלל וחומרים חדישים (כגון הזרקות לשיקום סדקים ביציקות בטון), חיזוק ועיגון אלמנטים שונים למשטחי בטון, שיקום ושדרוג כושר ההעמסה של יסודות (לרבות של מנהרות).
החברה רכשה ניסיון מגוון ועשיר בביצוע פרוייקטים גדולים, אשר מאפשרים לדייריהם או למי ששוהים בהם במשך שעות רבות ביום לשהות במתחם מוגן ובטוח מכל בחינה שהיא.

חשוב לציין, כי הנטייה האנושית הטבעית לדחות דברים עלולה להיות בעוכריכם, אם וכאשר אתם מזהים צורך בשיקום מבנה. יש קשר ישיר בין שיקום מבנים ובין הגברה משמעותית של בטיחותם ושל הביטחון של דייריהם, לכן מומלץ להקדים ולפנות אלינו מבעוד מועד כדי לסגור את המועד הקרוב ביותר האפשרי לתחילת עבודות השיקום.
היות ששביעות הרצון לא רק קשורה לטיב העבודה ולאיכותה אלא מותנית בה- אנחנו עושים הכול על מנת ששביעות רצון הלקוחות תהיה פועל יוצא, טבעי ומתבקש, מעבודת שיקום ללא דופי, עם גימור מוקפד עד דק.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר לשיקום מבנים. תוכלו, כמובן, להתייעץ עם לקוחות ששיקמנו עבורם מבנים שונים. האם אם מרוצים? הם שיעידו, הם שיגידו...