האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שיקום גשרים בתקני איכות ובטיחות נדרשים

שיקום גשרים

חברת אבישי בניה ושיקום מבצעת שיקום גשרים בכל חלקי הארץ. לחברה ציוד, ניסיון וכוח אדם מקצועי ותפעולי לביצוע עבודות שייקום ושדרוג מבנים בכלל וגשרים בפרט.

לרשות הלקוחות נגיש וזמין צוות רב-מקצועי, הכולל אדריכלים, מהנדסים, מנהל עבודה ואנשי  מקצוע בתחום הבינוי. אחד היתרונות של החברה הוא בריכוז כל משאבי הידע והאמצעים הנדרשים לביצוע השיקום תחת קורת גג מקצועית וניהולית אחת. תכנון העבודה, תיאום בין הצוותים, ניהול ופיקוח קפדניים על כל תהליכי העבודה מבטיחים כי הגשר המחייב שיקום אכן ישוקם באופן המקצועי, האיכותי והבטיחותי ביותר.
החברה מחויבת לעמידה בתנאי הסף המחייבים ובתקני איכות ובטיחות נדרשים. השיקום מתבצע על פי מפרט טכני וכתב כמויות מדויק ביותר.

חברתנו רכשה ניסיון רב ועשיר בשיקום ובחיזוק מבנים וגשרים, בשיקום ובשיפוץ מנהרות ובבניית בתים פרטיים. החברה ערוכה וזמינה לביצוע פרוייקטים הנדסיים מורכבים באמצעות מכשור וציוד מתקדם וייעודי הנדרש לשיקום גשרים.

חברת אבישי בניה ושיקום עושה כל שביכולתה על מנת להצדיק את הבחירה בה ולהיות ראויה לאמון הלקוחות ולבחירתם בה. פרויקט שיקום גשרים מתבצע תוך שמירה קפדנית על נהלי הבטיחות ועל זהירות מרבית בכל שלבי העבודה.
על פי הצורך החברה בונה קונסטרוקציה לתמיכה בגשר כדי להבטיח את יציבותו במלאכת השיקום, ועל מנת לאפשר לו לעמוד בעומסים שהוא תוכנן לעמוד בהם ולשאתם.

מודעת לאחריות העצומה המוטלת עליה מעצם מחויבותה לספק  את השירות המקצועי הנדרש, החברה משקיעה כל מאמץ על מנת לבצע את העבודה על פי הכללים המחייבים.


אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ליצירת ראש גשר לתחילת קשר לשיקום הגשר.