האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שיפוץ מנהרות בעזרת המומחים בתחום

שיפוץ מנהרות

שיפוץ מנהרות הוא אחד הפרויקטים היותר מורכבים בתחום הבנייה. הוא מחייב שילוב של מקצועיות, ניסיון, ציוד מתאים ויכולת לבצע עבודה בתנאי סיכון ודאיים. אם אתם זקוקים לחברה שתשפץ עבורכם מנהרות חשוב שתדעו כי תנאי הכרחי לשכירת שירותיה של חברה המסוגלת לשפץ מנהרות הוא עבודה על פי תווי תקן מחייבים ומחמירים ביותר, שימוש בחומרים איכותיים, שאף הם מאושרים לשימוש לאחר שנבחנו ונמצאו עומדים בתקנים המחייבים.

אבישי בניה ושיקום מעמידים לרשותכם את כל כוח האדם הנדרש לביצוע פרוייקט השיפוץ המורכב הכולל: מנהל פרוייקט, מנהל עבודה, אדריכלים, קבלנים ופועלים המבצעים את העבודה.

החברה מבצעת בקביעות עבודות שיקום, שיפוץ ושדרוג גשרים, בתים ומנהרות מצוידת בציוד הכבד ובמפעיליו, כך שאין כל צורך לשכור במקביל ובנוסף שירותים וציוד מחברה אחרת.

על מנת לשפץ את המנהרה המבוקשת באופן שיהיה בו כדי לערוב לכך כי היא תהיה בטוחה ובטיחותית למעבר, חשוב לבחון את כל הנתונים שלה. באופן טבעי חושש כל נהג- גם אם לא יודה בכך – כי כשהוא חולף עם רכבו בתוך מנהרה, מואץ קצב פעימות הדופק שלו ושפתיו לוחשות – רק שתיגמר כבר הנסיעה בתוך המנהרה...

שיפוץ מנהרות הוא פרוייקט הנדסי מורכב. לחישובי העומסים בו יש השפעה מכרעת על עמידות המנהרה ועל בטיחותה. האחראים על המנהרה ודאי יעשו כל מאמץ וישקיעו כל משאב על מנת להבטיח כי המנהרה תעמוד בכל תקן בטיחות ואיכות נדרש.

אבישי בניה ושיקום הינה חברה מקצועית, מאומנת ומיומנת בשיפוץ מנהרות תבצע עבורכם את העבודה בזמן הקצר ביותר האפשרי כדי לא להשבית  לאורך זמן ואולי לא להשבית בכלל את התנועה בה.

גם אם על פניו נראה כי שיפוץ מנהרות יכול להיעשות לכאורה רק על ידי חברה מחוץ לארץ,  אולי תופתעו ותתפלאו לדעת כי בישראל קיימת חברה שמסוגלת לבצע את העבודה באופן מקצועי על פי כל אמות המידה הנדרשות לביצועה, לרבות גימור מושלם.