האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שיפוץ מבנים ובתים פרטיים, עסקיים ומסחריים

שיפוץ מבנים

סיבות לשיפוץ מבנה


קיימות סיבות רבות לשם שיפוץ מבנים, לחיזוקו או לשיקומו מבעוד מועד. מלבד השבחת הנכס והערך האסתטי, בלאי הוא סיבה המחייבת שיפוץ: נזקי מזג אוויר, רטיבות, בעיות בצנרת, קילופים וסדקים בקירות ועוד.

שיפוץ מבנים מעלה את איכות החיים של הדיירים בו בצורה משמעותית, מגביר את ביטחונם האישי ומעבר לכך הוא יכול להציל חיים: מרצפות שקועות או לא ישרות מהוות סכנה ויכולות לגרום למעידות קריטיות בגילים מסוימים, סדקים מייצגים קורוזיה בעמודים העלולה להוביל לקריסת העמוד וחלילה לפגוע באדם, קירות ישנים מצביעים על נפילה עתידית של אבנים, עובש הנגרם עקב רטיבות עלול לגרום לאלרגיות ולבעיות במערכת הנשימה, חשיפה לעובש לטווח ארוך עלולה לגרום למוות במקרים חמורים.
חשוב לציין כי אין לדחות את העבודות או השיקום, אם קיים צורך בתיקון היסודות, הקורות או העמודים אל תמתינו לרגע האחרון – שיפוץ יכול למנוע אסון!


חיזוק מבנים נגד רעידות אדמה

ישראל נמצאת על קו השבר הסורי-אפריקאי – אזור המועד לפורענות בכל הנוגע לרעידות אדמה. רק בשלושת החודשים הראשונים של 2008 התרחשו באזור המזרח התיכון למעלה מ-25 רעידות אדמה שהורגשו גם בישראל. משנת 1980 מבנים בישראל נבנים על פי תקן 413 לעמידות מבנים הנדסיים ברעידות אדמה – משמע המבנים שהוקמו לפני 1980 אינם עומדים בתקן זה ועלולים להוות סכנה במקרה של רעש. אחת הסיבות המרכזיות לחוסר הבטיחות בזמן רעידת אדמה היא הזנחת הבטון.
במקרים בהם הובחנה הזנחת בטון יש לשקמו בעזרת איש מקצוע היודע להתקין את האזור הלקוי לטווח ארוך. כמו כן ניתן להקטין את הסיכון בעזרת תקני בנייה קפדניים למבנים חדשים והתאמת מבנים ישנים לדרישות התקן.

אז מה עושים?

כשמחליטים על שיפוץ מבנה פרטי, עסקי או מסחרי חשוב מאוד לפנות לאנשי מקצוע מיומנים והגונים, אנשי מקצוע שעומדים בכל הדרישות ובכל תקני הבנייה. לעתים מתפתים לפנות לחבר/מכר/בן משפחה על מנת להוזיל בהוצאות אך יש לזכור פיתוי זה עלול להיות גורלי ולעלות ביוקר!
על מנת להקל על התהליך כדאי לפנות לחברה המרכזת בעבורכם את כל אנשי המקצוע הדרושים, כגון מהנדסים, אדריכלים, קבלנים, מנהלי עבודה ואנשי ביצוע גם יחד –
חברת אבישי בנייה ושיקום מציעה לכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר העובדים על פי תקני האיכות ותקני הבטיחות המחמירים ביותר. אנחנו לא מתפשרים על איכות החומרים, על עמידה בזמנים וכמובן על שירות אדיב, על מחירים אטרקטיביים ועל היענות לדרישות הלקוח.

נלווה אתכם בתהליך תוך שקיפות מלאה ומתן תשובות מהירות וקונקרטיות. צור אתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ.

אנחנו כאן בשבילכם:

אבישי בניה ושיקום
כתובת: העמל 5 ת.ד 211
יבנה 10118
טלפון: 08-9332324
פקס: 089331330
avishayltd@gmail.com