האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שיפוץ הבית כדרך להפיכתו לנכס מניב

עם העלייה הקבועה במחירי הדיור והדרישה הבלתי פוסקת לדירות חדשות להשכרה, רבים בוחרים לשפץ את ביתם ולהעמיד אותו למכירה או להשכרה. התשואה הגבוהה שנכסים אלו יכולים להביא לכם מצריכים שיפוץ יסודי וטיפול נקודתי בכל האזורים הבעייתיים כדי להימנע מתביעות או מבזבוז גדול של זמן.

אז איך שיפוץ חדר האמבטיה ישפיע על ערך הדירה, מדוע החלפת התריסים כל כך חשובה ולמה חיזוק היסודות הוא הצעד הראשון שאתם פשוט חייבים לבצע - כל מה שרציתם לדעת אודות הפיכת הבית שלכם לנכס מניב.

חיזוק היסודות

למרות שכולנו יודעים שחייב להשקיע בחזות החיצונית של הדירה כדי להפוך אותה לאטרקטיבית עבור ציבור הקונים, אסור לשכוח לחזק את התשתיות הקיימות. בדיקת התשתית החשמלית, חיזוק יסודות הבניין וביצוע שיפורים במערכת הביוב הביתית הם המפתחות ליצירה של בית ששווה לקנות אותו.

שימו לב, נכסים מניבים למשקיע הינם נכסים אשר יעמדו בפני כל בדיקה של מהנדס ויאפשרו לקונה הרלוונטי לבצע עסקה שלא רק נראית טוב באספקט החיצוני, אלא גם נשענת על יסודות חזקים. אז רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך הסיוד, אל תשכחו לבדוק את הבסיס של הדירה שלכם.

החלפת התריסים בתריסים חדשים

בלא מעט מקרים, התריסים שלכם מהווים את האינטראקציה הראשונית בין הרוכשים או המשכירים הפוטנציאליים לבין הדירה שלכם. אם יש לכם תקציב עבור ביצוע שיפוצים יקרים, הרי שהבחירה הנכונה ביותר תהיה החלפה לתריסים חשמליים, אולם אם אתם רוצים לנסות ולקבל יחס אולטימטיבי עבור ההשקעה שלכם - גם תריסים פשוטים יעשו את העבודה. בנוסף, יותר ממומלץ להשקיע כמה מאות שקלים בזוג וילונות איכותיים אשר יהפכו כל חלון לאלגנטי יותר ויספקו מראה יוקרתי בעלות נמוכה.

שיפוץ חדר האמבטיה

חדר האמבטיה נחשב לאחד האזורים היותר קלים לשיפוץ משום שברוב המקרים אין כל צורך בביצוע הריסה משמעותית כדי לשפר את המראה החיצוני. שני טריקים של מקצוענים שיעזרו לכם ליצור חדר רחצה שנראה טוב בהשקעה נמוכה הינם: החלפת אריחי החרסינה ושימוש באמבטיה אשר מולבשת על האמבטיה הקיימת.

ניתן להדביק את אריחי החרסינה החדשים על הקיימים ובכך לחסוך בתהליך הפירוק ולנצל את בסיס האמבטיה בכדי להלביש עליה מבנה חדש. באופן זה, אתם תזכו למראה חדש ונוצץ עבור אחד החדרים הכי חשובים לרוכשים ולמשכירים כאחד.

החלפת סוג הרצפה או שימוש בשטיח איכותי

אם בעבר היינו מתייחסים להוצאה שכזו כאל אחת ההוצאות הגדולות יותר בתהליך שיפוץ הדירה, כיום ניתן למצוא מגוון של משטחים בעלות נמוכה. ניתן למצוא תחליפי פרקט מבוססי פי. וי. סי שיעניקו תחושה כפרית גם בדירות הסטודיו הפשוטות ביותר ומגוון של חיפויים שיהפכו כל ריצוף יישן לדקורטיבי מאי פעם. אם מדובר בנכס להשכרה ואתם לא מעוניינים להשקיע יותר מדי, נסו להציב שטיח איכותי שיגנוב את המבט כבר מהשנייה הראשונה.