האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

חיזוק מבנים והגנה מפני רעידות אדמה

חיזוק מבנים

חיזוק מבנים נדרש וחיוני- לא אחת הוא אינו סובל דיחוי- מעצם ההכרח לוודא כי חיי דייריהם או האנשים ששוהים בהם יהיו מוגנים ובטוחים. איש אינו יכול לאפשר לעצמו לשהות בתוך מבנה, אשר אין ספק כי חיזוקו צריך להיעשות במהירות רבה יותר.

חיזוק מבנים מתחייב מהעובדה, כי גם בניין הנבנה על יסודות חזקים ואיתנים, חשוף לפגעי מזג האוויר ולתהליכי שחיקה ובלאי שונים. לא תמיד ניתן לאמוד את מצבו של הבית על פי המראה החיצוני, החזותי, אבל אין ספק כי כאשר נראים סדקים וניכרת נשירת טיח; כאשר ניתן להבחין בכתמי לחות או בראשית נזילה- אות וסימן הם לחזק את המבנה ולשפצו.

הוא מחוייב גם מהצורך להתאימו לתקני איכות ובטיחות מחייבים על מנת לצמצם, גם אם לא למנוע לחלוטין את חשיפת דייריו בפני גורמי סיכון שונים, לרבות, ואולי בעיקר רעידת אדמה.

חברת אבישי בניה מציעה לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע פרוייקט זה. באמצעות אדריכלים, קבלנים, מנהלי עבודה וצוות מאומן ומיומן של פועלים אנחנו מבצעים:

  • חיזוק יסודות הבניין, השלד שלו ועמודיו (במידה והוא נבנה על עמודים), חיזוק הבלוקים, הבטון, תיקון ואטימת סדקים, תיקוני טיח ובמידת הצורך- צביעה מחדש.
  • חיזוק מבנים מהווה גם הזדמנות טובה לביצוע עבודות שונות כגון: החלפת צנרת ישנה בחדשה, התקנת עמודי תאורה ותוספות נלוות שונות ההופכות את הבית עצמו ואת סביבתו לבטיחותית יותר.
  • חיזוק מבנה הוא הזדמנות לבצע שיפוץ ושדרוג המבנה, על מנת לשוות לו מראה מודרני ואסתטי יותר, המשדרג הן את תחושת הדיירים והן את איכות חייהם ורווחתם ומשדרג גם את שווי הדירות במבנה.

חברתנו מציעה לכם שירות חיזוק מבנים שמתבצע תחת קורת גג ניהולית אחת, המייתרת את הצורך שלכם כלקוחות, לחפש אחרי בעלי מקצוע שונים ולא אחת להתייגע בניסיון לאתר את המקצועיים שבהם בכל מיני מקומות.  ריכזנו אותם למענכם, לטובתכם ולתועלתכם בחברה שלנו.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר. הצעד הראשון לחיזוק המבנה המבוקש מתחיל כאן ועכשיו.