האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

חיזוק ושיקום גשרים ע"י המומחים בתחום

חיזוק גשרים

יש תחומים שאסור להמר בהם- קל וחומר לקחת סיכונים. אחד המובהקים שבהם הוא: חיזוק גשרים. גשר המחבר בין שתי גדות או שבין שני צדדים של כביש אמור לשאת משקל רב, במיוחד כאשר מספר רב של אנשים ומכוניות עוברים עליו.
יותר מאשר בתחומים רבים אחרים נדרשת הקפדה יתרה על איכות ובטיחות. חברה המחויבת לתקני בנייה מחייבים ומחמירים, שמתחזקת באופן קבוע גשרים שונים במקומותינו, מציעה את שירותה לתחזוקה ולחיזוק גשרים בכל רחבי הארץ.

אדריכלים, מנהלי עבודה, קבלנים ואנשי תחזוקה המבצעים את העבודה הנדרשת מהווים ערובה לביצועה ללא דופי. בקרת איכות מקצועית וקפדנית במיוחד בכל אחד משלבי העבודה מאפשרת להשלימה בכפוף לכל הנהלים המחייבים. מהנדסי גשרים מדופלמים בוחנים בשבע עיניים מקצועיות את כל הנתונים לפני שהם חותמים ומאשרים בחתימתם את תחילת עבודות החיזוק.
חברת אבישי בניה ושיקום תציג לפי דרישה קבלות חתומות (ותמונות המוכיחות וממחישות זאת) על גשרים שהיא חיזקה זה מכבר, אשר משמשים מזה שנים מקום מעבר בטוח מכל בחינה לכלי רכב ולהולכי רגל.

הואיל ותחזוקת גשרים וחיזוקם היא מלאכה שצריכה להיות מופקדת אך ורק בידי בעלי מקצוע מנוסים בתחום זה - החברה שלנו, המנוסה מאוד בשיקום ובחיזוק גשרים מציעה לכם שירות חיוני ונדרש זה במחיר תחרותי בהחלט.
ברשות החברה כלים ייעודיים לביצוע עבודות החיזוק והתחזוקה, לרבות מנופים ומנשאים שניתן להגיע עמם גם לגשר המצוי במקום גבוה במיוחד.

החברה נוקטת בכל אמצעי הזהירות והבטיחות המתחייבים מהעיסוק בנושא בכלל ומהיותה חברה, אשר חלק מרכזי בבניית המוניטין שלה(שלנו!) בנוי ומבוסס על מקצועיות, על אמון ועל אמינות.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר תחרותי ואטרקטיבי.
אנשים רבים אומרים "כשנגיע לגשר נעבור אותו". התפקיד שלנו הוא לאפשר להם לחצות אותו בשקט ובביטחון, בידיעה ובתחושה כי הקרקע מתחת לרגליהם הדורכות וההולכות על הגשר או ישיבתם במכונית אשר גלגליה נושקים לו היא קרקע בטוחה ויציבה.