האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

א.ש.ע.ס יזמות ובניה בע"מ

אודות

חברת אבישי בניה ושיקום מציעה מגוון שירותים תחת קורת גג אחת בכל רחבי הארץ:

  • שיקום מבנים וחיזוקם
  • שיקום גשרים וחיזוקם
  • שיקום ושיפוץ מנהרות
  • בניית בתים פרטיים

החברה, המתאפיינת ומצטיינת במקצועיות, באמינות, בשירות אנושי ואדיב ובמחירים תחרותיים ואטרקטיביים, מעסיקה אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בביצוע פרוייקטים גדולים ובהם: מנהלי עבודה, אדריכלים וקבלנים.

חברת אבישי בניה ושיקום עובדת בכפוף לתנאי תקן בטיחות ואיכות מחייב ומחמיר ומשתמשת בחומרים האיכותיים ביותר.  כמו כן החברה מתחייבת לעמוד בקפידה בלוח זמנים שייקבע לפני כל תחילת ביצוע פרוייקט.

למי מכם שניצבים בפני השאלה, היכן וממי כדאי לשכור את השירות המקצועי המיטבי, אנחנו מציגים ומציעים מבחר פרוייקטים שביצענו עבור לקוחות (עינכם הרואות עדות: התמונות מדברות בעד עצמן). היות שטוב ויפה מראה עיניים- המראה הזה הוא גם התשובה לשאלתכם...

מדובר בפרויקטים גדולים ומורכבים, המחייבים שימוש בכלים ייעודיים לביצוע העבודה הנדרשת ולניהול של צוותים שונים השוקדים עליה, כל אחד בתחומו. רק חברה מקצועית ומנוסה יכולה לתת לכם מענה לצרכים ולדרישות שלכם בתחום בנייה, שיקום, שיפוץ ושדרוג מבנים, גשרים ומנהרות. 

החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להיענות בקפידה ובמלואן לכל דרישות הלקוח וציפיותיו. כל התהליך מתבצע בשקיפות מלאה תוך מתן מידע מלא ומפורט ללקוח, כרצונו ודרישתו, בכל שלב שהוא.

 

אנחנו ממתינים ומצפים לכם כאן ועכשיו:

אבישי בניה ושיקום
כתובת: העמל 5 ת.ד 211
יבנה 10118
טלפון: 08-9332324
פקס: 089331330
avishayltd@gmail.com


נשמח להיות ראויים לבחירתכם ולהצדיק אותה לשביעות רצונכם המלאה.